Lajme

Chievo dhe Interi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Pas fitores ndaj Udineses, Interi dëshiron të vazhdojë me rezultate të mira në Serie A. Kundërshtari i ardhshëm i skuadrës zikaltër është Chievo, skuadër që renditet e fundit në tabelë me shumë barazime radhazi në xhirot e fundit.

Trajneri mysafir nuk ka bërë shumë ndryshime, por bie në sy rikthimi i Ivan Perisic nga minuta e parë.

Te vendasit nga minuta e parë luan shqiptari Përparim Hetemaj, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Interi: Handanovic, Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, D’Ambrosio, Joao Mario, Brozovic, Nainggolan, Politano, Icardi, Perisic.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply