Video

Chelsea dhe West Ham – Drejtpërdrejt (LIVE)

Chelsea dhe West Ham Unitedi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës ën Ligën Premier.

Blutë janë nikoqir të rivalëve londinez në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të e cila zhvillohet në Stamford Bridge nga ora 21:00.

Ekipi i drejtuar nga Maurizio Sarri vjen në këtë ndeshje pas dy fitoreve radhazi dhe pret fitoren e radhës për kaluar në pozitën e tretë në renditje.

Në anën tjetër, mysafirët nuk janë edhe në formë aq të mira dhe do të ishin të kënaqur me një pikë nga ky udhëtim.

Sarri ka vendosur të bëjë disa ndryshime, ndërsa trajneri i West Hamit ka vendosur të startojë me formacionin më të mirë të mundshëm.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN