Sport

Chelsea dhe Southampton – Drejtpërdrejt (LIVE)

Chelsea e pret Southamptonin në kuadër të javës së 21-të të Ligës Premier në Stamford Bridge.

Edicioni festiv i Ligës Premier i sheh Blutë si favorit ndaj Southamptonin dhe kështu të mbajnë gjallë ëndrrën për titull.

Duke ditur që mundësia e Liverpoolit për të lëshuar pikë është e madhe në stadiumin Etihad ndaj Manchester Cityt, skuadra e Maurizio Sarrit i futet ndeshjes me vetëm një qëllim, të fitojnë.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN