Sport

Chelsea dhe Manchester United – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtarë për takimin që Chelsea dhe Manchester United d ta zhvillojnë në 1/8 e finales së Carabao Cup (EFL Cup).

The Blues do të jenë nikoqir të Manchester United të kuq në Stamford Bridge, derisa ndeshja do të fillojë në 21:05.

Frank Lampard në këtë takim do të jetë pa Andreas Christense, N’Golo Kante, Ruben Loftus-Cheek dhe Antonio Rudiger, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Eric Bailly, Diego Dalot, Timothy Fosu-Mensah, Paul Pogba dhe Axel Tunazebe, janë të lënduar te United.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen