Sport

Chelsea dhe Leicester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

Chelsea dhe Leicesteri do të përballen në një prej ndeshjeve kryesore të javës. Aspak duel i lehtë ky për Chelsean që po lufton që të mbetet në luftë për titull.

Christensen, Moses dhe Van Ginkel dihet se nuk janë në dispozicion. Për Chelsean vlen vetëm fitorja në këtë duel pasi që tashmë është 11 pikë prapa Liverpoolit që fitoi të premtën.

Formacioni i Chelseat: Kepa, Azpilicueta, Rudiger, Luiz, Alonso, Jorginho, Kanté, Willian, Kovacic, Pedro, Hazard.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply