Sport

Chelsea dhe Huddersfield – Drejtpërdrejt (LIVE)

Chelsea do të kërkojë rikthimin në formë ndaj skuadrës që po vuan, Huddersfield. Blutë kanë pësuar një prej humbjeve më të thella në histori të klubit, kur u mposhtën 4-0 në udhëtim te Burnley.

Chelsea ka probleme në zhveshtore dhe dallimet do të provohen të tejkalohen ndaj Huddersfield. Kundërshtari nuk është më i preferuari, pasi që mysafirët kanë nevojë të madhe për pikë.

Formacioni i Chelseat: Kepa, Azpilicueta, Luiz, Christensen, Alonso, Kante, Jorginho, Barkley, Willian, Higuain, Hazard.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN