Sport

Chelsea dhe Eintracht Frankfurt – Drejtpërdrejt (LIVE)

Chelsea dhe Eintracht Frankfurt do ta zhvillojnë ndeshjen e dytë mes tyre në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Evropës.

Ndeshja e parë në Gjermani u mbyll 1-1 dhe lë hapur gjithçka për ndeshjen e dytë. Muarizio Sarri beson që skuadra e tij mund ta prek finalen dhe për këtë në fushë është futur me formacion sulmues.

Nga minuta e parë do të luajë treshja Willian, Giroud dhe Eden Hazard. Në anën tjetër gjermanët që kanë shumë talente në skuadër do të tentojnë befasinë, siç kanë bërë disa herë.

Nga minuta e parë Frankfurti starton me Kostic, Rebic e Jovic. Ndeshja fillon në ora 21:00.

LINKU 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

LINKU 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

LINKU 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

LINKU 4 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen