Video

Udinese dhe Milani – Drejtpërdrejt (LIVE)

AC Milan do të startojë sot ndeshjen e parë në Udinese. Trajneri i ri i Milanit, Marco Giampaolo do të fillojë aventurën e re me Milanin në Serie A sonte ku do të përballet me Udinesen. Milan në këtë ndeshje ka startuar me 11 më të mirë të saj në sulm. Piatek, Suso dhe Castillejo […]

Video

Manchester City dhe Tottenhami – Drejtpërdrejt (LIVE)

Në Etihad Stadium, Manchester City dhe Tottenham Hotspur zhvillojnë ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Takimi i parë i zhvilluar në stadiumin e ri të Spursave përfundoi me rezultat 1-0, ashtu që Citizens duhet ta fitojnë ndeshjen me dy gola epërsi për t’u kualifikuar tutje. Rezultati 1-0 e dërgon sfidën në vazhdime. Tottenhami kualifikohet […]

Video

Barcelona dhe Manchester United 3-0 (Golat dhe Rastet) VIDEO

Barcelona është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve duke eliminuar Manchester Unitedin edhe në ndeshjen kthyese çerekfinale që u zhvillua të martën mbrëma në Camp Nou. Blaugranët fituan me rezultat 1-0 në Old Trafford, ndërsa pas triumfit në takimin e dytë (3-0), ata vazhduan tutje me rezultat të përgjithshëm prej 4-0. Në gjysmëfinale, Barcelona […]