Video

Ilahija shume e kerkuar (VIDEO)

Sami Yusuf është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Sami Yusuf lindi në korrik të vitit 1980 nga një familje me prejardhje muzikore nga Irani. Në moshë të re mësoi t’i binte disa instrumenteve, të këndonte dhe të shkruante tekste këngësh. U edukua në shumë shkolla muzikore, duke mos e përjashtuar edhe Royal Acaddemy […]

Video

Paulo Dybala e kalon në epërsi Juventusin kundër Milanit (VIDEO)

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë ndaj Milanit.Juve ka gjetur golin e parë dhe ka kaluar në avantazh ndaj Rossonerëve. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar, Paulo Dybala në minutën e 77’të të duelit. Dybala hyri në lojë në minutën e 55’të – pasi u inkuadrua në vendin e Ronaldos.

Video

Njeriu i cili është në gjendje të bëj gjithqka për familjen e vet (FILM)

Jeta duket perfekte për Xhon Brenanin, derisa gruaja e tij Lara arrestohet për një v.rasje të tmerrshme që ajo thotë se nuk e ka kryer. Tre vjet duke kryer dënimin, Xhoni l’ufton për ta mbajtur familjen të bashkuar, duke rritur djalin e tyre dhe duke dhënë mësim në kolegj, ndërkohë që ndjek çdo mjet të […]

Video

Udinese dhe Milani – Drejtpërdrejt (LIVE)

AC Milan do të startojë sot ndeshjen e parë në Udinese. Trajneri i ri i Milanit, Marco Giampaolo do të fillojë aventurën e re me Milanin në Serie A sonte ku do të përballet me Udinesen. Milan në këtë ndeshje ka startuar me 11 më të mirë të saj në sulm. Piatek, Suso dhe Castillejo […]