Sport

Shqipëria dhe Skocia – Drejtpërdrejt (LIVE)

Në “Loro Boriçi”, Shqipëria është nikoqir i Skocise për ndeshjen e vlefshme për Grupin 1 të Ligës C, në kuadër të Ligës së Kombeve. Kombëtarja kuqezi ka regjistruar vetëm një fitore nga tri ndeshje të zhvilluara dhe dy ndeshje i ka humbur. Kështu, me tri pikë të arkëtuara mban vendin e fundit në grup, ku […]