Seriale

Edon Zhegrova shënon gol të bukur për Baselin (VIDEO)

Edon Zhegrova e ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm për Baselin kundër Zurich, në një ndeshje të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht. Sulmuesi i Kosovës e mori topin në mesfushë dhe i kaloi disa lojtarë për të shënuar nga afërsia për epërsinë 3:0 të Baselit. Ky ishte goli i parë i Zhegrovës në […]

Seriale

ME FAL (E Marte) 30 Prill 2019

Seriali turk shume interesant me dublim shqip nga TV Alsat M – ME FAL (E marte) Epizodi komplet – Shikim te kendshem. Seriali turk shume interesant me dublim shqip nga TV Alsat M – ME FAL (E marte) Epizodi komplet – Shikim te kendshem. Shiko ketu SERIALIN

Seriale

ME FAL (E enjte) 4 Prill 2019

Seriali turk shume interesant dhe shume i shikuar ME FAL (E enjte) me dublim shqip nga tv alsat M – Epizodi komplet – Shikim te kendshem. Seriali turk shume interesant dhe shume i shikuar ME FAL (E enjte) me dublim shqip nga tv alsat M – Epizodi komplet – Shikim te kendshem.

Seriale

ME FAL (E Merkure) 3 Prill 2019

Seriali turk shume interesant dhe shume i shikuar me dublim shqip nga tv alsat m – ME FAL (E merkure) Epizodi komplet – Shikim te kendshem. Seriali turk shume interesant dhe shume i shikuar me dublim shqip nga tv alsat m – ME FAL (E merkure) Epizodi komplet – Shikim te kendshem.