Sport

Cagliari dhe Interi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Cagliari është nikoqir i sotëm i skuadrës së Interit, e cila po kërkon t’i rikthehet fitoreve në Serie A. Cagliari është gjashtë pikë lartë se zonës së rënies nga liga elitare italiane, ku ka pesë humbje në shtatë ndeshjet e fundit.

Interi deri më tani ka shënuar shtatë fitore si mysafirë dhe janë ekipi i tretë me më së shumti triumfe kur kanë luajtur jashtë terrenit të tyre.

Në pesë ndeshjet e fundit mes këtyre dyja skuadrave, zikaltërit kanë katër fitore gjersa një e ka Cagliari.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN