Sport

Burnley dhe Manchester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

Me këtë formacion Manchester City synon t’i afrohet Liverpoolit.

Manchester City do të kërkojë fitore në udhëtim te Burnley, për të ruajtur gjasat e fundit për titull këtë sezon në Premierligë, me Liverpool që kanë krijuar diferencë prej 11 pikëve.

Kampionët aktual do të jenë mysafir të Burnley në ndeshjen e javës së 15-të, që fillon nga ora 21:15.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen