Sport

Brock Lesnar e mposht Cain Velasquezin, i hakmirret për humbjen në UFC (VIDEO)

Brock Lesnar e mposht Cain Velasquezin, i hakmirret per humbjen e para 9 viteve ne UFC.

Cain Velasquez ka debutuar me humbje ne WWE, pasi u mposht nga Brock Lesnar. Cain Velasquez para 9 viteve e kishte mposhtur Brock Lesnarin ne UFC dhe ishte shpallur kampion.