Sport

Brightoni dhe Arsenali – Drejtpërdrejt (LIVE)

Arsenali dëshiron të vazhdojë me fitore në Ligën Premier pas asaj ndaj Burnleyt me rezultat 3-1.

Kundërshtari i radhës i Topçinjve është Brightoni, që në xhirot e fundit nuk po kalon në një formë të mirë.

Aktualisht skuadra londineze është në vendin e pestë me 37 pikë, ndërsa Brightoni në pozitën e 13-të me 21 pikë.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN