Sport

Brighton dhe Chelsea – Drejtpërdrejt (LIVE)

Brightoni dhe Chelsea përballen në duelin e parë të së dielës në Ligën Premier. Chelsea është favorit për të fituar në këtë takim.

Por, Brightoni vjen nga një formë pozitive dhe di të luajë mirë ndaj skuadrave të mëdha duke mos pranuar gola.

Si do që të jetë, Chelsea do të tentojë të mbajë formën aktuale të mirë dhe të vazhdojë të garojë tutje në Ligën Premier.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply