Lajme

Brazili dhe Peru – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për finalen e Kupës së Amerikës mes Brazilit dhe Perusë, që do të zhvillohet nga ora 22:00.

Pas 12 vjetësh Brazili ka mundësinë për të siguruar titullin e 9-të në Kupën e Amerikës, teksa “Seleçao” do të përballet në finalen e madhe të këtij kompeticioni me Perunë, rival të cilin brazilianet e munden që në fazën e grupeve, duke e mposhtur me shifrat 5-0.

Titte ka hedhur formacionin i ngjashëm si shumicën e ndeshjeve në Copa America.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen