Video

Borussia Mönchengladbach dhe Werder Bremen – Drejtpërdrejt (LIVE)

Wedrer Bremen është mysafir i Borusia Munchengladbach në ndeshjen e xhiros së 28-të të Bundesligës.

Ylli i Kosovës, Milot Rashica do të startoj nga minuta e parë. Ai është bërë futbollisti kryesor i skuadrës që nga janari.

Rashica në mesjavë ndihmoi Werderin të kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN