Sport

Borussia Dortmund dhe Borussia Mönchengladbach – Drejtpërdrejt (LIVE)

Dortmund dhe B.Monchengladbach kanë publikuar formacionet zyrtare. Ndeshja që starton në ora 20:30, do të zhvillohet në kuadër të javës së 17 në Bundesligë.

Borussia Dortmund gjendet në vendin e parë në tabel me 39 pikë, ndërsa Monchengladbach gjendet në vendin e dytë në tabel me 33 pikë.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply