Sport

Bologna dhe Milani – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bologna dhe Milani zhvillojnë ndeshjen e mbetur të javës së 16-të në kampionatin italian. Rossonerët janë në vend të katërt në tabelë me 26 pikë, gjashtë më pak se Interi që pozicionohet një vend më lart.

Bologna renditet e 18-ta në tabelë dhe deri më tani i ka grumbulluar 11 pikë.

Skuadra e Gennaro Gattusos do të tentojë të arkëtojë pikë të plota, në mënyrë që të qëndrojë në vendet e para në tabelë.

Nga ana tjetër, të zgjedhurit e Filippo Inzaghit do të përpiqen që të dalin nga situata në të cilën ndodhen.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply