Muzik

Blero – Ishe si lule (Official Video)

Blero – Ishe si lule (Official Video).

Kengetari Blero publikoi kengen me te re Ishe si lule me videoklip.

Shikim dhe degjim te kendshem ne vazhdim.

Leave a Reply