Sport

Betisi dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona është mysafir i Real Betisit në ndeshjen javës së 28-të në kampionatin spanjoll. Katalunasit janë në krye të tabelës me shtatë pikë më shumë se përcjellësi i parë, Atletico Madrid.

Betisi është në pozitë të mirë për të kërkuar një vend që dërgon në Ligën e Evropës, prandaj do të përpiqet të nxjerrë rezultat pozitiv nga ky takim.

Strategët Quique Setien dhe Ernesto Valverde i kanë përgatitur formacionet e tyre për këtë sfidë.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Shiko ketu ndeshjen me komentim SHQIP