Sport

Bayern Munich dhe Werder Bremen – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bayern Munichu dhe Werder Bremeni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Bundesliga.

Bavarezët janë nikoqir të Bremenit në ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të të kampionati gjerman, e cila zhvillohet në Allianz Arena nga ora 15:30.

Skuadra e drejtuar nga Niko Kovac vjen nga një formë pozitive dhe synon fitoren e radhës për të mbetur në pozitën e parë.

Në anën tjetër, mysafirët nuk dinë për humbje që një kohë të gjatë dhe do të synojnë rezultat pozitiv për të mbetur në garë për një pozitë që i dërgon nga garat evropiane.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN