Sport

Bayern Munich dhe Tottenham – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes finale ‘Audi Cup’ mes Tottenhamit dhe Bayern Munich.

Ndeshja mes Tottenhamit dhe Bayernit fillon nga ora 20:30.

Shiko ketu ndeshjen Fullscreen