Sport

Bayern Munich dhe Stuttgart – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bayern Munichu dhe Stuttgarti kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Bundesliga.

Bavarezët janë nikoqir të Stuttgartit në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të të Bundesligas, e cila fillon nga ora 15:30 në Allianz Arena.

Skuadra e Niko Kovacit vjen nga gjashtë fitore radhazi dhe synon ta vazhdojë serinë e fitoreve për t’i qëndruar pranë Borussia Dortmundit.

Në anën tjetër, mysafirët kanë tri humbje radhazi dhe do të ishin të kënaqur edhe me një pikë pasi janë në zonën e rënies nga kategoria.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN