Sport

Bayern Munich dhe Hertha – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë në Bundesliga mes Bayern Munich dhe Hertha Berlin

Nga ora 20:30 do të startojë zyrtarisht sezoni i ri 2019/20 në Bundesliga.

Është kampioni, Bayern Munich, që do të bëjë hapjen e sezonit në “Allianz Arena” kundër Hertha Berlin.

Niko Kovac ka hedhur në fushë më të mirët, ndërsa Ivan Perisic këtë ndeshje mungon për shkak të pesë kartonëve në Itali me Interin, që i janë bartur në Bundesliga dhe s’ka të drejtë loje.

Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen