Sport

Bayern Munich dhe Hannover – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bayern Munich është duke luftuar për ta mbrojtur titullin e kampionit në Gjermani. Pas barazimit javën e kaluar në udhëtim te Nurnbergu, Bayerni synon të rikthehet te fitoret.

Në javën e 32-të, bavarezët do të jenë nikoqir të Hannover 96, skuadra e fundit në tabelë. Bayerni synon të marrë pikët e plota, por edhe kundërshtari i tyre është në kërkim të pikëve pasi ende po shpreson t’i shmanget rënies.

Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë sfidë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN