Sport

Bayern Munich dhe Bayer Leverkusen – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bayern Munich dhe Bayer Leverkusen i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 13-të në Bundesliga.

Bavarezët do të jenë nikoqir të ‘Farmacistëve’ në takimin që fillon në ora 18:30 në stadiumin “Allianz Arena”.

Bayerni në këtë takim do të jetë pa Lucas Hernadez dhe Niklas Sule, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Leverkuseni nuk do të mund të llogaris në shërbimet e Joel Pohjanpalo që po ashtu është i lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen