Sport

Bayern München dhe Köln – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bayern Munich do të jetë nikoqir i Kolnit në javën e pestë të Bundesligas.

Kampionët e Gjermanisë vijnë në këtë takim pas barazimit 1-1 në udhëtim te RB Leipzig.

Në anën tjetër Koln nuk e ka nisur mirë këtë edicion Bundesligan, pasi në katër sfidat e para ka marrë vetëm një fitore dhe ka pësuar tri disfata.

Tanimë dy trajnerët e skuadrave kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë takim.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD