Sport

Bayern München dhe Eintracht Frankfurti – Drejtpërdrejt (LIVE)

Kampionati gjerman Bundesliga këtë edicion ka qenë mjaftë interesant. Bayern Munich dhe Borussia Dortmund kanë luftuar deri në fund për titullin e kampionit dhe vetëm sot në xhiron e fundit të 34-të do të vendoset titulli.

Bavarezët janë kampionët në fuqi dhe sot do të luajnë përballë Eintracht Frankfurtit në shtëpi, ndërsa Borussia Dortmund në udhëtim te Borussia Moenchegladbach.

Bayernit i mjafton edhe një barazim për tu shpallur kampionë të Gjermanisë, ndërsa Dortmund për të arritur te titulli duhet të shpresojë në humbjen e bavarezëve dhe ta fitojë ndeshjen ndaj Gladbachut.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Borussia Mönchengladbach dhe Borussia Dortmund LIVE

Borussia Mönchengladbach dhe Borussia Dortmund LIVE