Sport

Bayer Leverkusen dhe Bayern Munich – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bayer Leverkuseni do të presë rekord kampionin e Gjermanisë në shtëpi për duelin e radhës. BayArena do të presë ndeshjen kryesore të javës ku opsioni i vetëm për mysafirët është fitorja.

Edhe Leverkuseni është në garë për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve dhe do të kërkojë të kapitalizojë nga secila mundësi.

Mirëpo Bayerni do ta ketë njërin sy te udhëtimi i vështirë i Dortmundit në Frankfurt për të përfituar.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

LINKU I DYTE: SHIKIM TE KENDSHEM