Sport

BATE Borisov dhe Arsenali – Drejtpërdrejt (LIVE)

Arsenali do të përballet me Bate Borisovin në 1/16 të finales në Ligën e Evropës. Topçinjtë janë ndër skuadrat favorite për ta fituar këtë garë dhe këtë edicion e kanë marrë me shumë seriozitet.

Ndeshjen e parë Arsenal do ta zhvilloj në udhëtim në stadiumin Borisov Arena në Bjellorusi.

E për këtë takim trajneri spanjoll i Arsenalit, Unay Emery nuk mund të llogoarisë në disa lojtarë kryesor si Hector Bellerin, Aaron Ramsey, Mesut Ozil, Holding apo Danny Welbeck.

Vendasit janë të plotë për këtë takim pasi nuk kanë asnjë mungesë në formacion.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN