Sport

Barcelona dhe Real Madridi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona pret në Camp Nou skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e parë në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit.

Favorit është Barça pasi ka përkrahjen e tifozëve vendas, ndërsa ndeshja e dytë në do të luhet në Santiago Bernabeu më 27 shkurt. Nga minuta e parë për vendasit nuk luan Lionel Messi, por është në bankën rezervë, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Rakitic, Busquets, Arthur, Malcom, Luis Suarez, Coutinho.

Real Madrid: Keylor Navas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Marcos Llorente, Modric, Lucas Vázquez, Benzema, Vinicius.

Skuadra që fiton me rezultat përfundimtar pas dy ndeshjeve do të luajë me fituesin Real Betis-Valenica.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN