Sport

Barcelona dhe Manchester United – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona dhe Manchester Unitedi e zhvillojnë ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve që kësaj radhe zhvillohet në Camp Nou. Blaugranët e fituan me rezultat 1-0 sfidën e parë në Old Trafford, prandaj me çfarëdo barazimi apo fitoreje kualifikohen në gjysmëfinale.

Manchesteri duhet doemos ta fitojnë ndeshjen duke shënuar dy e më shumë gola për t’u kualifikuar. Fitorja 1-0 e Unitedit e dërgon sfidën në vazhdime.

Padyshim që edhe trajnerët Ernesto Valverde dhe Ole Gunnar Solskjaer do t’i vënë përballë taktikat e tyre.

Formacioni i Barcelonës: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Lenglet, Alba, Rakitic, Busquets, Arthur, Messi, Suarez, Coutinho.

Formacioni i Manchester Unitedit: De Gea, Jones, Smalling, Lindelof, Young, Fred, McTominay, Pogba, Lingard, Rashford, Martial.

Shiko ketu ndeshjen me komentim ARAB

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN