Sport

Barcelona dhe Levante – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona përballet me Levanten nga ora 21:30 në Camp Nou. Klubi katalanas sfidën e parë e kishte humbur me rezultat 2-1.

Ndërkaq, Barcelona ka nevojë për së paku një fitore minimale 1-0 dhe për këtë trajneri Ernesto Valverde ka vendosur të luajë me formacionin më të mirë.

Messi starton nga minuta e parë dhe katalanasit duan vetëm fitore bindëse për të kaluar në rrethin çerekfinal të Kupës.

Formacioni i Barcelonës: Cillessen, Semedo, Murillo, Lenglet, Alba, Rakitic, Arthur, Vidal, Dembele, Messi, Coutinho.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN