Sport

Barcelona dhe Levante – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona pret Levanten në Camp Nou në kuadër të xhiros së 35-të të La Ligas.

Pasi titulli i kampionatit është pothuajse në dorën e skuadrës katanuase dhe ekipi është para ndeshjes së parë ndaj Liverpoolit në gjysmëfinale të LK-së, Ernesto Valverde ka pushuar lojtarët kryesor.

Vlen të theksohet se në bankën rezervë për mysafirët është shqiptari, Enis Bardhi, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Jodi Alba, Rakitic, A.Vidal, Arthur, Dembele, Luis Suarez, Coutinho.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN