Sport

Barcelona dhe Arsenali – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona dhe Arsenali pritet që të luajnë sonte një ndeshje miqësore në Nou Camp

Për Arsenalin kjo do të jetë ndeshja e fundit parasezonale derisa pas një jave do të luajë kundër Neëcastle si mysafirë.

Arsenali nuk ka ftuar fare Pepe i sapotransferuar në Arsenal, Lacezette i lënduar, Iwobi por edhe Elneny .

Ndërkohë për Barcelonën Messi nuk ka startuar por është në bankë rezervë, mirëpo ka startuar Griezmann.

Shiko ketu ndeshjen me komentim Arab

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen