Sport

Aubameyang e kalon në epërsi Arsenalin kundër Newcastle (VIDEO)

Arsenali ka shënuar golin e parë kundër Newcastle.

Goli i parë në Premier Ligë për Arsenalin ka ardhur në minutën e 59, pas një kundër sulmi.

Maitland-Niles përfitoi mirë nga një gabim i mbrojtjes së Newcastle, pasoj në këndin tjetër ku i lirë ishte Aubameyang, i cili nuk e shpërdoroi këtë rast dhe arriti të shënon golin e parë për Arsenalin në Premier Ligë.