Sport

Athletic Bilbao Dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

La Liga spanjolle ka zgjedhur një ndeshje shumë interesante për t’i dhënë startin sezonit të ri, 2019/2020.

Kampioni aktual do të luajë në ‘San Memes’, ku Atletico Bilbao i pret.

Barcelona në këtë ndeshje sa të rëndësishme, aq të vështirë, do të hyjë pa Lionel Messin e lënduar.

Frenkie De Jong dhe Antoine Griezmann do të debutojnë nga minuta e parë. Ndeshja mes Bilbaos dhe Barcelonës, nis nga ora 21:00.

Shiko ketu ndeshjen me komentim Arab