Sport

Atalanta dhe Juventusi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Atalanta dhe Juventusi i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen që zhvillohet në kuadër të javës së 13-të në Serie A.

Atalanta do të jetë nikoqir i Zonjës së Vjetër në sfidën që fillon nga ora 15:00 në stadiumin “Stadio Atletci Azzurri d’Italia”.

Për këtë takim, vendasit do të jenë pa Josip Ilic dhe Malikovskyn, që janë të ndëshkuar me karton të kuq, derisa Duvan Zapata është i lënduar.

Në anën tjetër, torinezët do të jenë pa Alex Sandron, Giorgio Chiellinin, Mattias Perin, Marko Pjaca, Adrien Rabiotin dhe Cristiano Ronaldon, që janë po ashtu të lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen