Sport

Aston Villa dhe Liverpooli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Aston Villa dhe Liverpooli i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin në kuadër të javës së 11-të në Ligën Premier.

Ndeshja që fillon në ora 16:00 do të zhvillohet në stadiumin ‘Villa Park’ me The Reds që shihen si favoritë në letër.

Në këtë takim, Villa do të jetë pa lojtarin Keinan Davis, që është i lënduar, por që nuk do të jetë mungesë e madhe për ta.

Në anën tjetër, Jurgen Klopp nuk do të mund të llogarisë në lojtarët si, Xherdan Shaqiri, Nathaniel Clyne dhe Joel Matip, që janë po ashtu të lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen