Sport

Aston Villa dhe Leicester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

Aston Villa dhe Leicester City do te luajn ndeshjen e xhiros se 16-te ne Premier lige. Leicester City gjendet ne poziten e dyte ne tabel me 35 pike, 9 pike me pak se vendi i pare Liverpooli.

Ndersa Aston Villa gjendet e poziten e 17 ne tabel me 15 pike.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen