Sport

Arsenali dhe Tottenhami – Drejtpërdrejt (LIVE)

Arsenali dhe Tottenham Hotspur do ta zhvillojnë derbin lokal edhe në Kupën EFL të njohur si Carabao Cup.

Dy skuadrat rivale nga qyteti i Londrës kërkojnë një vend në gjysmëfinale të kësaj gare. Trajnerët Unai Emery dhe Mauricio Pochettino i kanë gati formacionet e tyre për këtë përballje.

Formacioni startues i Arsenalit: Cech, Maitland-Niles, Sokratis, Xhaka, Monreal, Torreira, Guendouzi, Mkhitaryan, Ramsey, Iwobi, Aubameyang.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply