Sport

Arsenali dhe Rennes – Drejtpërdrejt (LIVE)

Arsenali kishte humbur ndeshjen e parë me rezultat 3-1 ndaj Rennes në Ligën e Evropës. Në ndeshjen kthyese Unay Emery ka startuar me formacion më të mirë, duke kthyer rikthimin.

Në portë do të jetë veteran çek, Peter Cech që luan ndaj ish-skuadrës së tij. Mbrojtje përbëhet nga emra si Niles, Mustafi, Koscienly dhe Nacho Monreal në krahun e majtë.

Granit Xhaka, Aaron Ramsey, Mesut Ozil, Sead Kolasinac, Alexandre Lacazette e Pierre Emerick Aubameyang do të tentojnë të shënojnë për Arsenalin.

Në anën tjetër te Rennes do të luajë me formacionin më të mirë ku treshja e sulmit përbëhet nga Ben Arfa, Niang e Sarr.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Shiko ketu ndeshjen me komentim SHQIP