Sport

Arsenali dhe Lyoni 1-2 (Golat dhe Rastet) VIDEO

Arsenali ka humbur kundër Lyonit në kuadër të një ndeshje të Emirates Cup që u zhvillua sot në Londër.

Arsenali kaluan të parët në epërsi, por Lyon arriti që ta përmbys rezultatin

Lyoni e ka ndalur ecurinë e mirë të Arsenalit në ndeshjet parasezonale duke e mposhtur në Londër me rezultat 2-1.