Sport

Arsenali dhe Crystal Palace – Drejtpërdrejt (LIVE)

Arsenali është nikoqir i Crystal Palace në ndeshjen e javës së dhjetë të Ligës Premier që zhvillohet në Emirates Stadium.

Topçinjtë mbajnë vendin e pestë në tabelë pas nëntë javësh, pasi kanë arkëtuar 15 pikë nga katër fitore, tri barazime dhe dy humbje.

Crystal Palace është vetëm një pozitë më poshtë me 14 pikë të grumbulluara nga katër fitore, dy barazime dhe tri humbje.

Do të shohim edhe një përballje taktikat të trajnerëve Unai Emery dhe Roy Hodgson, të cilët i kanë përgatitur formacionet e tyre startuese.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen