Sport

Armenia dhe Italia – Drejtpërdrejt (LIVE)

Përderisa pushimi ndërkombëtar po zhvillohet, Italia do të zhvillojë njërën nga dy ndeshjet e para të tyre këtë mbrëmje, duke udhëtuar për tu përballur me armenët, ndeshje qe fillon ne orën 18:00.

Ekipi i Roberto Mancini aktualisht kryeson Grupin J të Kualifikueseve me 12 pikë nga katër ndeshje, tre pikë përpara nga Finlanda në vendin e dytë.

Italia ka pranuar vetëm një gol deri më tani në kualifikimet, ndërsa ka shënuar gjithsej 13 gola.

Linku rezerve – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen