Sport

Argjentina dhe Uruguaji – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për miqësoren e luksit, Argjentina dhe Uruguaji.

Argjentina do të jetë nikoqir i rivalëve te vjeter Uruguajit, në një ndeshje që pritet të dhurojë vetëm spektakël.

Ndeshja mes dy gjigantëve latinë do të luhet me fillim nga ora 20:15.

Te dyja kombetaret do te luajn me formacionet me te mira. Per Argjentinen starton nga fillimi Lionel Messi, dhe per Uruguajin Luis Suarez.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD