Sport

Alanyaspor dhe Fenerbahce – Drejtpërdrejt (LIVE)

Sezoni i ri futbollistik ka nisur ‘zjarr’ për Vedat Muriqin. 25 vjeçari ka shënuar 4 gola dhe 2 asistime në 5 ndeshje me Fenerbaçen dhe Kosovën.

Muriqi do të kërkoj vazhdimin e formës së mirë kundër Alanyasporit, ndeshja e fundit e javës së 4-të në Superligën e Turqisë.

Sulmuesi kosovar do të luaj nga minuta e parë. Ndeshja fillon nga ora 19:00.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen