Muzik

Adem Ramadani publikoi kengen e re “AMANETI I GURBETÇARIT” (Official Video)

Adem Ramadani publikoi kengen e re “AMANETI I GURBETÇARIT” (Official Video).

Kengetari i mirnjohur ne trevat shqiptare dhe me gjere Adem Ramadani sapo pubikoi kengen me te re Amaneti i gurbetqarit.

Degjim te kendshem ne vazhdim.