Sport

16 vjeçari Ansu Fati shënon golin e parë për Barcelonen (VIDEO)

Vjen goli i dytë në takimin Osasuna – Barcelona.

Golin e parë dhe të barazimin për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Ansu Fati në minutën e 51’të të takimit. Rezultati aktual i takimit është 1:1.